Rizede fırtınada en iyi rafting yapabileceğiniz yer.
info@dagraft.com.tr

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 HAKKIMIZDA

Dağ-raft, dağcılık ve rafting açılımı olan 1999 yılından beri rafting sporuyla ilgilenen,  Muhittin Yarıcı ve Yusuf Aslıyüksek olarak iki doğa dostu arkadaş tarafından 2002 yılında kurulmuştur. Turizm amaçlı ilk kuruluş olarak bölgeyi raftinge tanıştıran dağ-raft, kuruluşundan bu yana kalite ve  liderlik konumunu sürdürebilen, genç dinamik ve amatör ruhunu kaybetmeyen, turizm sporları ve rafting’de ihtisaslaşmış bir kuruluştur.  Bütün aktivitelerinde profesyonel ekibi ve donanımıyla, müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen, ve  sağasında lider durumdadır..sportif faaliyetler dede adından sık sık söz ettiren dağ-raft birçok il ve Türkiye birincilikleri yanı sıra,  2011 yılında Avrupa rafting şampiyonasında ülkemizi başarıyla temsil etmiştir. tabiri caizse, ‘’işini severek yapmak’’ sözü, tam anlamıyla  kendine yakıştırmıştır..

Misyon:

Amacımız, yöre turizminin gelişmesini sağlamak ve yöremizi tanıtmaktır.  Bizleri ziyaret eden yerli ve yabancı doğaseverlere bu adrenalin dolu sporu en iyi ve güvenli bir şekilde yaptırmaktır. Bunun yanında yöremizin en büyük serveti olan Fırtına Deresini ve Fırtına Vadisini coşkusuyla, doğasıyla koruyup tüm dünyaya tanıtmaktır.

Vizyon:

Su sporları ve rafting turizmi sektöründe benimsediği güvenilirlik olgusunu, amatör ruhumuzu profesyonelliğine birleştirip üstün hizmet kalitesi ve anlayışıyla, ülkesinde referans olma ayrıcalığını yaşamak ve daima tercih edilen, örnek alınan, ama taklit edilemeyen bir marka olmaktır.

Kalite:

Kalitemiz olmasa olmazlarımızdandır Hizmet sektöründe küçük detayların bile çok önemli olduğunu, çok gezdiğimizden mi çok okuduğumuzdanmı  bilmiyoruz, ama çok iyi biliyoruz. Bunu yaparken açik hava aktıvitelerinde ve tesislerimizde  gerekli olan kaliteyi, en iyi bir şekilde vermeye tüm gücümüzle gayret ediyoruz.

 

Güvenlik:

Sizlerin güvenliği bizim için en önemli ve en öncelikli  prensibimizdir. Bu sebeptendir ki, rehberlerimiz ve ekibimiz ilk yardım ve kurtarma  konusunda deneyimlidir. Bilakis yöremizde meydana gelen nehir kazılarında gönüllü olarak acil arama ve kurtarma ekibi oluşturmaktayız.

 

Standartlar:

Profesyonel ve deneyimli kadro, dünya standartlarında CE belgeli kaliteli teknik malzemeler ve ekipmanlar, doğaya saygılı hizmet modeli standartlarımızdandır.

Çalışanlar:

Dağ-Raft çalışanları, tamamen yörede yetişmiş, akarsuyu ve coğrafyayı iyi bilen, teknik eğitimlerini tamamlamış, antrenör ve nehir rehberleriyle oluşmaktadır. Ayrıca kurumumuzda, ve restaurantta hizmet veren aşçılarımız, şoförümüz ve fotoğrafçımız yıllarıdır bizimle beraber olan ve işini iyi bilen kişilerdir.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin